CPF0201B178RE
MFR.Part #
CPF0201B178RE
JLCPCB Part #
C4024067
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS