H8287RDCA
MFR.Part #
H8287RDCA
JLCPCB Part #
C3468099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS