CRGV2010F154K
MFR.Part #
CRGV2010F154K
JLCPCB Part #
C4124931
Description
-55℃~+125℃ 154kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS