CRGH1206J4K7
MFR.Part #
CRGH1206J4K7
JLCPCB Part #
C3987707
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS