CRGH1206J47K
MFR.Part #
CRGH1206J47K
JLCPCB Part #
C2102953
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS