CRGH1206J2K7
MFR.Part #
CRGH1206J2K7
JLCPCB Part #
C2102946
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS