RN73H2BTTD7320B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7320B25
JLCPCB Part #
C2556958
Description
250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS