CRGH1206J470K
MFR.Part #
CRGH1206J470K
JLCPCB Part #
C2102918
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS