CRGH1206J39R
MFR.Part #
CRGH1206J39R
JLCPCB Part #
C4059300
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS