CRGH1206J39K
MFR.Part #
CRGH1206J39K
JLCPCB Part #
C4207504
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS