CRGH1206J30R
MFR.Part #
CRGH1206J30R
JLCPCB Part #
C2103670
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS