CPF0603B130RE
MFR.Part #
CPF0603B130RE
JLCPCB Part #
C4094719
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS