CRGH1206J2R4
MFR.Part #
CRGH1206J2R4
JLCPCB Part #
C2103431
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS