RP73D1J90K9BTG
MFR.Part #
RP73D1J90K9BTG
JLCPCB Part #
C4073587
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS