CRGH1206J2K4
MFR.Part #
CRGH1206J2K4
JLCPCB Part #
C1356750
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS