CRGH1206J2R0
MFR.Part #
CRGH1206J2R0
JLCPCB Part #
C2103457
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS