CRGH1206J240R
MFR.Part #
CRGH1206J240R
JLCPCB Part #
C2104042
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS