CRGH1206J200R
MFR.Part #
CRGH1206J200R
JLCPCB Part #
C4212143
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS