ERA-8KPB6043V
MFR.Part #
ERA-8KPB6043V
JLCPCB Part #
C6191432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS