CRGH1206J270R
MFR.Part #
CRGH1206J270R
JLCPCB Part #
C2104036
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS