CRGH1206F150R
MFR.Part #
CRGH1206F150R
JLCPCB Part #
C4105653
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS