CRGH1206J180R
MFR.Part #
CRGH1206J180R
JLCPCB Part #
C4055772
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS