H41K24BZA
MFR.Part #
H41K24BZA
JLCPCB Part #
C1409122
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS