CRGH1206J160R
MFR.Part #
CRGH1206J160R
JLCPCB Part #
C2103808
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS