CRGH1206J120R
MFR.Part #
CRGH1206J120R
JLCPCB Part #
C4179750
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS