H8332RBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8332RBYA
JLCPCB Part #
C1408205
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS