CRGH1206F9K09
MFR.Part #
CRGH1206F9K09
JLCPCB Part #
C4086835
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS