CRGH1206F6K19
MFR.Part #
CRGH1206F6K19
JLCPCB Part #
C2107880
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS