CRGH1206F90K9
MFR.Part #
CRGH1206F90K9
JLCPCB Part #
C2107625
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS