CRGH1206F3K09
MFR.Part #
CRGH1206F3K09
JLCPCB Part #
C2108815
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.09kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS