RN73R2BTTD9882C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9882C50
JLCPCB Part #
C2550221
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS