CRGH2512F487R
MFR.Part #
CRGH2512F487R
JLCPCB Part #
C1705618
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS