CPF1206B1R02E1
MFR.Part #
CPF1206B1R02E1
JLCPCB Part #
C4321266
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS