RU3216FR010CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RU3216FR010CS
JLCPCB Part #
C17393570
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS