CRGH1206F93K1
MFR.Part #
CRGH1206F93K1
JLCPCB Part #
C2107629
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS