CRGH1206F887R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F887R
JLCPCB Part #
C2108327
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS