CRGH1206F887K
MFR.Part #
CRGH1206F887K
JLCPCB Part #
C2111564
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS