CRGH1206F487R
MFR.Part #
CRGH1206F487R
JLCPCB Part #
C2108341
Description
-55℃~+155℃ 200V 487Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS