CRGV2010F4M12
MFR.Part #
CRGV2010F4M12
JLCPCB Part #
C4287041
Description
-55℃~+125℃ 4.12MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS