RG3216P-2321-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-2321-D-T5
JLCPCB Part #
C2125972
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS