CRGH1206F866K
MFR.Part #
CRGH1206F866K
JLCPCB Part #
C2111575
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS