ERJ-S08F7152V
MFR.Part #
ERJ-S08F7152V
JLCPCB Part #
C4337280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS