RQ73C2B22K1BTD
MFR.Part #
RQ73C2B22K1BTD
JLCPCB Part #
C2083996
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS