CRGH1206F78R7
MFR.Part #
CRGH1206F78R7
JLCPCB Part #
C2109816
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS