RN73C2A221KBTD
MFR.Part #
RN73C2A221KBTD
JLCPCB Part #
C4062170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS