CRGH1206F78K7
MFR.Part #
CRGH1206F78K7
JLCPCB Part #
C2107810
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS