CRGH1206F28R7
MFR.Part #
CRGH1206F28R7
JLCPCB Part #
C2110230
Description
-55℃~+155℃ 200V 28.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS