CRGH1206F6K81
MFR.Part #
CRGH1206F6K81
JLCPCB Part #
C2107872
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS