CPF1206B1K58E1
MFR.Part #
CPF1206B1K58E1
JLCPCB Part #
C1703804
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS