RN73R2BTTD7230B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD7230B05
JLCPCB Part #
C3991709
Description
-55℃~+155℃ 250mW 723Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS